Apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ laimėtojai

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre pagerbti ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ laimėtojai. Dvidešimt devintą kartą Lietuvos ūkininkų sąjungos surengtame konkurse mūsų rajoną atstovavo ir atminimo prizais apdovanoti: konkurso „Metų ūkis“ pirmosios vietos laimėtojai – Pakražančio seniūnijos ūkininkai Loreta Freimonaitė ir Algimantas Mockus, antrosios vietos laimėtojai – Kelmės apylinkių seniūnijos ūkininkai Kristina ir Olegas Kurganovai, trečiosios vietos laimėtojai – Kukečių seniūnijos ūkininkai Vitalija ir Aurimas Budriai.

Konkurso laimėtojus sveikino ir apdovanojo Lietuvos ūkininkų sąjungos vadovas Raimundas Juknevičius, Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, Lietuvos atstovai Europos Parlamente Bronis Ropė ir Juozas Olekas.

Kartu su konkurso „Metų ūkis“ laimėtojais į šventę vyko ir juos sveikino Kelmės rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Martynas Puidokas, Kelmės rajono savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėja Joana Miliauskienė.

Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *