Kelmės teismo rūmuose – nemokamos konsultacijos

Aštuntus metus iš eilės spalio 25 d., Konstitucijos ir Europos teisės dieną, Lietuvos teismuose organizuojamas renginys „Jūs klausiate – mes atsakome!“. Nemokamos teisinės konsultacijos visuose Šiaulių apylinkės teismo visuose rūmuose bus teikiamos 10.00–15.00 val. Teisinės konsultacijos vyks gyvai, iš anksto registruotis nereikia. Į teismą atvykę žmonės bus aptarnaujami gyvos eilės principu.

„Gyventojams tai yra išskirtinė galimybė pasinaudoti nemokama teisine pagalba. Nereikia iš anksto registruotis ir pateikti savo asmens duomenų“, – sako Šiaulių apylinkės teismo pirmininkas Ernestas Šukys. 

Kelmės ir kituose penkiuose teismo rūmuose (Šiaulių, Joniškio, Pakruojo, Radviliškio ir Raseinių) į gyventojų klausimus atsakinės advokatai, Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos specialistai, teisininkai iš savivaldybių ir būrys teismo teisėjų padėjėjų.

Per konsultacijas gyventojai gali pateikti ne po vieną, o kelis klausimus. Žmonės teiraujasi dėl paveldėjimo dokumentų sutvarkymo, palikimo priėmimo, kai praleistas terminas, testamento sudarymo, dėl santuokos nutraukimo, smurto artimoje aplinkoje, vaikų išlaikymo, profesinės ligos išmokos, žemės servituto ir jo panaikinimo, daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijos klausimų, dėl bendrosios dalinės nuosavybės, fizinio asmens bankroto, teismo sprendimo vykdymo užtikrinimo, kompensacijų už komunalines paslaugas, žemės nuomą ir pan. 

Kelmiškiams.lt, Šiaulių apylinkės teismo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *