Liberalo kandidatūrai komitetas nepritarė

Antradienį vykusiame jungtiniame Biudžeto ir ekonomikos bei Investicijų, verslo ir kaimo reikalų komitetų posėdyje buvo renkami kandidatai į komitetų pirmininkus ir jų pavaduotojus. Biudžeto ir ekonomikos komiteto pirmininku pasiūlytai Egidijaus Želvio kandidatūrai prieštaravimų nebuvo ir komiteto nariai pritarė jo kandidatūrai į komiteto pirmininkus.

„Prašyčiau pagalbos, kad darbas būtų sklandus. Savo pavaduotoju siūlau Rimantą Viršilą. Teko daug su juo bendrauti rinkiminės kampanijos metu. Jis yra veržlus, darbštus žmogus“, – kalbėjo E. Želvys. Komitetas pavaduotojo kandidatūrai pritarė.

Komiteto akibrokšto valdantieji antradienį greičiausia nesitikėjo ir manė be didesnio vargo pritarsiantys liberalo E. Kmito kandidatūrai, tačiau opozicijoje esantis Tautvilas Putvis pasiūlė kito valdančiojoje daugumoje esančio Zigmo Filipavičiaus kandidatūrą. Į tokį narystę partijoje sustabdžiusio konservatoriaus pasiūlymą Z. Filipavičius sureagavo pasimetęs: „Ačiū už pasitikėjimą, bet siūlau jaunimui“.

E. Kmito kandidatūrai pritarė pusė komiteto narių. Dėl jo skyrimo vadovauti bene didžiausios apimties komitetui bus svarstoma Tarybos posėdyje. Kadangi nebuvo išrinktas kandidatas į komiteto pirmininkus, nebuvo teikiama ir jo pavaduotojo kandidatūra. Pats E. Kmitas savo pavaduotojo pozicijoje sakė norintis matyti Žaliųjų partijos atstovę Liną Samulytę, kuri posėdyje nedalyvavo. Pasak mero, yra išvykusi į komandiruotę. Politikai tikisi sulaukti raštiško L. Samulytės sutikimo būti komiteto pirmininko pavaduotoja.

„Kelmiškiams.lt“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *