„Kelmiškiams.lt“  – Jums ir su Jumis!

Lapkričio pabaigoje pradėjęs veikti rajono naujienų portalas, praėjusį mėnesį buvo skaitomas daugiau nei dešimties tūkstančių unikalių vartotojų, o portalo peržiūrų skaičius viršijo 31 tūkstantį.

– Neabejoju, kad mūsų naujienų portalas ir toliau augs, nes naujienų ir aktualijų poreikis rajono gyventojams yra didelis. Skaitytojai vertina tai, kad portale gali iš karto rasti jiems svarbias naujienas be jokių papildomų apribojimų ar prenumeratų, – sako portalą administruojančio Informacijos mainų ir švietimo centro direktorius bei portalo redaktorius Nerijus Šarauskas.

Portalo skaitytojai itin vertina autorinį turinį, kurį galime kurti visi, todėl norintieji rašyti publikacijas, pranešimus, publikuoti nuotraukų ar vaizdo galerijas, yra kviečiami kartu kurti „Kelmiškiams.lt“.

– Artimiausiu metu skaitytojams pateiksime daugiau galimybių sužinoti savo krašto aktualijas, kviesime kartu įsitraukti į turinio kūrimą, dažniau skaitytojai ras ir vaizdo įrašuose paskelbtos informacijos, numatomos tiesioginės transliacijos, – vardijo N. Šarauskas.

„Kelmiškiams.lt“ gruodžio mėnesį dažniausiai buvo skaitomas naudojant išmaniuosius įrenginius (telefonus ar planšetes) – 92%, likusieji naudojosi kompiuteriais.

Populiariausi gruodžio mėnesio straipsniai:

1. Sudėtingos oro sąlygos sutrikdė kasdienybę

2. Įžiebta Kelmės miesto eglė

3. Gaisrai pasiglemžė gyventojų turtą

Portalo lankomumo statistika (2022 gruodis)

„Kelmiškiams.lt“  inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *