Sudėtingos oro sąlygos sutrikdė kasdienybę

Nuotolinis darbas, mokymasis, atidėti suplanuoti susitikimai ar išvykos antradienį pasitiko rajono gyventojus dėl neįprastų oro sąlygų. Kelmės rajone, kaip didžiojoje dalyje Lietuvos, kelius ir šaligatvius padengė plikledis. Pasak Kelmiškiams.lt skaitytojų, ypač sudėtingos eismo sąlygos buvo ryte kelyje Kelmė-Tytuvėnai, kur buvo sudėtinga įkilti į Dubyskalniu vadinamą įkalnę.

Kelmės ligoninės Skubios pagalbos-priėmimo skyriuje iki vidurdienio kreipėsi vienas pargriuvęs pacientas. Kelmiškiui nustatytas kaulų lūžis einant šaligatviu.

Kelmės miesto seniūnas Romas Atkočaitis didelių problemų sako mieste nėra, pagal turimus resursus ir galimybes yra valoma ir barstoma.

Dalis rajono mokyklų nesulaukė mokinių klasėse. Mokiniai mokosi iš namų.

– Žinoma, kad susidūrė, beveik visos mokyklos dirba mišriai, nes dalies mokinių nepavyko atvežti, – į klausimą, ar ugdymo įstaigos susidūrė su problemomis dėl oro sąlygų, atsakė Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė.

Kelmiškiams.lt inf. Portalo skaitytojo nuotr.

One thought on “Sudėtingos oro sąlygos sutrikdė kasdienybę

  • 2022-12-20 at 14:52
    Permalink

    Mūsų Gyvenimo Kelias
    Tai dar kartą įrodo Kelmės autokelių priežiūros apsileidimą ir nieko neveikimą. Man, dirbant dar sovietečiu kelių meistru /tada autokelių valdybos viršininku dirbo Salius Rulys/,- kas naktį, nuo 3 val.nakties, kelių barstymo mašinos išvykdavo, prižiūint budinčiam kelių meistrui dirbančiam pagal grafiką, barstyti žvyru su druska asfaltuotus, ir be druskos neasfaltuotus regiono kelius,o gatves- barstydavo naktimis Kelmės komunalinio ūkio darbininkai,- nebuvo jokių problemų dėl slidžių kelių ir gatvių, nes buvo morali vyriausybė, kuri griežtai reikalavo iš miestų ir miestelių vadovų atsakomybės.O dabar, esamai išgamų vyrausybėn sulindusių amoralų- nusispjauta į Letuvos ir tautos gerovę,vešėja neūkiškumas, betvarkė, abejingumas žmogui, visiška moralinė degradacija visose srityse, įstaigse,įmonėse ir net švietime.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *