Rajono policija turi patarimų Naujųjų sutikimui

– Artėjant naujiesiems metams, pasigirsta fejerverkų ir petardų garsai, o tam, kad galėtumėte be didelių netikėtumų stebėti šį spalvingą reginį, policija turi keletą patarimų, – sako Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie ateinančiais metais linki prasmingų darbų ir reikšmingų pasiekimų.

Naudokite tik policijos licencijas turinčiose, oficialiuose prekybos vietose įsigytus pirotechnikos gaminius.

Laikykitės visų būtinų saugumo reikalavimų ir instrukcijų, nurodytų ant pirotechnikos gaminių pakuočių.

Nenaudokite tik garsą sukeliančių petardų, jos nesuteikia jokio gražaus reginio ir jų naudojimas Lietuvoje yra uždraustas.

Perkant pirotechnikos gaminius iš nelegalių pardavėjų, labai rizikuojate savo sveikata ar net gyvybe.

Ir šventinėmis dienomis išlikime atsakingi ir susikaupę. Pasirūpinkime savo turtu!

Išskubėdami iš namų patikrinkime ar svarbūs mums daiktai padėti saugiai, ar uždaryti namo (buto) langai ir užrakintos durys.

Nepalikime daiktų mašinoje, užrakinkime ją.

Nepalikime be priežiūros vaikų; pasirūpinkime senjorų saugumu.

Vairuokime saugiai, būkime kantrūs ir tolerantiški.

Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai, atsižvelgdami į gyventojų gautų pranešimų, registruotų Policijos registruojamų įvykių registre ir pradėtus ikiteisminius tyrimus bei susitikimuose su bendruomenėmis taip pat vykdytoje gyventojų apklausoje išsakytus pastebėjimus, vadovaudamiesi Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu, identifikavo Kelmės rajono savivaldybėje vyraujančias pagrindines problemas, parengė Kelmės rajono policijos komisariato prižiūrimos teritorijos situacijų prevencijos priemonių įgyvendinimo planą, kuris bus vykdomas nuo 2023 metų sausio 1 d. iki einamųjų metų pabaigos.

Plane numatytos įvairios prevencinės priemonės: vieši ir nevieši patruliavimai probleminėse vietose, visuomenės sąmoningumo didinimas žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose, šviečiamoji veikla mokykloje, prevencinės paskaitos, policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklos organizavimas. Nepalankios teisės pažeidimams vykdyti aplinkos sukūrimas, bendradarbiaujant su Kelmės rajono savivaldybe ir kitais socialiniais partneriais. Apie plane numatytų prevencinių priemonių įgyvendinimą ir pasiektus rezultatus informuosime 2023 metų eigoje.

Kelmės rajono policijos komisariato inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *