Sniegas ir pūgos sukėlė sąmyšį keliuose ir namuose

Pirmadienio rytą daugelis vėlavo į darbą, automobiliai klimpo pusnyse. Pasak Kelmės rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo Manto Ralio, Kelmės rajono savivaldybė turi apie du tūkstančius kilometrų vietinės reikšmės kelių, kuriais rūpinasi seniūnijos, o esant tokiam snygiui ir vėjui, greitai nuvalyti visus kelius yra sudėtinga.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka provėžoti, slidūs, vietomis padengti prispausto, pažliugusio ar puraus sniego sluoksniu iki 20 cm.

Sudėtingos eismo sąlygos dėl buvusio ar besitęsiančio snygio ir pustymo išlieka ir valstybinės reikšmės kelyje A12, kur kelio danga vietomis slidi, su pažliugusio ar puraus sniego provėžomis.

Gyventojų supratingumo ir kantrybės Facebook paskyroje prašo ir Kelmės vietinis ūkis, kurio transportui sunku pasiekti kaimiškas vietoves ir išvežti atliekas.  „Dedame visas pastangas, kad atliekos būtų išvežtos.  Susikaupusias papildomai atliekas prašome dėti į plastikinius maišus, kuriuos išvešime kito aptarnavimo metu“, – rašoma pranešime.

Su gausiu sniegu susiduria ir seniūnijos. Pasak Kukečių seniūnijos seniūnės Kristinos Turevičienės, situacija seniūnijos keliuose yra labai bloga.

– Situacija bloga, tačiau stengiamės. Valėme, popiet vėl tęsime darbus, – sakė seniūnė.

Dėl sudėtingų oro sąlygų daug rajono namų ūkių neturi elektros. Anot elektros skirstymo operatoriaus ESO atstovo, Pauliaus Kalmanto, iš viso ryte Lietuvoje apie 2 tūkstančiai vartotojų buvo be elektros, o daugiausia jų – Kelmės rajone.

– Kritinės situacijos nebuvo, vykdomi elektros gedimų šalinimo darbai, – „Kelmiškiams.lt“ sakė ESO atstovas.

Gyventojai raginami be svarbios priežasties nevykti iš namų, o esantys gatvėse ir keliuose būti atidūs.

„Kelmiškiams.lt“

One thought on “Sniegas ir pūgos sukėlė sąmyšį keliuose ir namuose

  • 2022-12-12 at 11:51
    Permalink

    Ne tokios pūgos būdavo prieš dešimtmetį ir tai sub gędimais susitvarkydavom…,iškrito keli cm sniego…visi saukia ,rėkia..

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *