„Ieškokite moters“

Po sausio pradžioje Kelmės kultūros centre vykusio gaisro vis daugiau renginių persikelia į kitas rajono vietoves. Renginių gausos niekada nestokojęs Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras kelmiškius kviečia į nemokamą Kelmės kultūros centro mėgėjų teatro „(Ne)taktiški“ tragikomediją „Ieškokite moters“.

Tragikomedija  „Ieškokite moters“ Tai grotesko principais siunčiama žinutė apie žmonių santykius, vienatve, vidinius kalėjimus, perdėtas baimes, apie talentą, galią, drąsą ir gebėjimą patikėti stebuklu galinčiu pakeisti pasaulį. Pagrindinis veikėjas paprastas, ramus provincijos meno galerijos apsauginis išgyvenantis eilinę darbo dieną kai staiga pasirodo moteris ir sujaukia jo visa dieną bei likusį gyvenimą. Netikėtas moters pasirodymas ir dingimas iškelia klausimą ar tikrai čia buvo moteris? Spektaklio pagrindiniame veiksme susitinka trys nesusipratimų atvesti ir į kalėjimo kamerą pasodinti nelaimėliai tikintys, kad kalėjimo grotos tapo jų likimu, tačiau vis pasirodanti moteris įneša sumaištį ir priverčia tikėti stebuklu.

Anna Rancane kūrinio režisierė – Rasa Šiaučiūnaitė. Spektaklyje vaidina A. Bagdonavičiūtė, A. Vaikšnoras, G. Guželienė, G. Juškevičius, M. Pranckus, S. Stonienė, V. Žukauskienė, V. Lukoševičius.

„Kelmiškiams.lt“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *