Bėgikai iškovojo aštuonis medalius

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Čempionate dalyvavo ir puikiai pasirodė Kelmės sporto centro bėgikai, kurie per dvi dienas iškovojo aštuonis medalius – penkis aukso ir tris sidabro, buvo pasiekti devyni asmeniniai rekordai.

Jaunimo grupėje 1000 ir 3000 metrų bėgime du aukso medalius pelnė Nedas Kasparas, o jaunių grupėje – Vilius Danilovas. Jaunių grupėje Samanta Liebaitė pelnė aukso medalį 300 metrų rungtyje ir sidabro medalį – 60 metrų rungtyje. Toje pačioje grupėje auksą 600 metrų rungtyje iškovojo Lukas Mikavičius, o Orinta Rimkevičiūtė pelnė sidabrą.

Pasak sportininkų trenerio Gedimino Kaspučio, varžybos buvo komandinės, jaunių grupėje tarp 26 šalies rajonų Kelmės rajono sportininkų komanda iškovojo antrąją vietą, o jaunimo grupėje – tryliktą.

„Kelmiškiams.lt“ inf., G. Kaspučio nuotr.