Socialdemokratų patriarchas – paskutinis sąraše

Vieni pirmųjų kandidatų sąrašą į rajono savivaldybės Tarybą suformavę rajono socialdemokratai teigia, kad jame nėra daug naujų, nepatikrintų ir nepažįstamų žmonių. Atsakingai rinkę kandidatus ir skaidriai juos reitingavę, rajono socialdemokratai rinkėjams turi ir naujienų.

– Visi mūsų kandidatai yra reitinguoti pačių narių. Partijos skyrius elgėsi atsakingai ir skaidriai, – „Kelmiškiams.lt“ sakė rajono socialdemokratų lyderis Stasys Jokubauskas.

Partijos skyriaus pirmininkas bus ne tik kandidatas į merus, bet ir sąrašo vedlys – įrašytas pirmuoju numeriu. 2–4 vietose įrašyti dabartiniai Tarybos nariai – Emilija Kvietkuvienė, Dainius  Ivoškis, Algirdas Steponkevičius. Penktoje sąrašo vietoje – socialine darbuotoja dirbanti Vitalija Lukoševičienė, kurią sieja artimi ryšiai su įtakingu rajono socialdemokratu Ramūnu Baranausku. Septintoji – Socialinių paslaugų centre dirbanti Sigutė Jakutienė, pakeitusi po kyšininkavimo skandalo trumpai centre atvejo vadybininku įsidarbinusį Vaclovą Andrulį. Šeštoje sąrašo vietoje – Liberalų sąjūdį po nesėkmingų 2019 metų Savivaldos rinkimų palikusi, ilgametė Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Irena Janušienė.

Pasak „Kelmiškiams.lt“ šaltinių socialdemokratų gretose, dalis partiečių netrykšta džiaugsmu, kad partijai nepriklausanti I. Janušienė išreitinguota į tokią aukštą vietą, nes patyrę bendrapartiečiai „nustumti“ į dešimtuko galą arba dar toliau: Aldona Kvintufelienė (8), Ingrida Maleckienė (9), Neringa Bagdonavičienė (11), Irena Sirusienė (12), Remigijus Raila (14), Justina Leščauskytė (16), Eugenijus Jafimovas (20), Lilija Paradnikienė (29).

– Mūsų sąraše yra keletas partijai nepriklausančių kandidatų, net tik I. Janušienė, – tokią rokiruotę pateisinti bandė S. Jokubauskas.

Dešimtasis socialdemokratų kandidatų sąraše – dabartinės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Justinos Zaleckienės uošvis Edmundas Zaleckas, o jos tėvas Tytuvėnų miesto seniūnas Romas Čerkauskas po sąrašo korekcijų atsidūrė 49 vietoje. Sąrašą vainikuoja rajono socialdemokratų patriarchas Zenonas Mačernius. Jis sąraše – penkiasdešimtas.

Kaip ir kitų partijų, socialdemokratų sąrašas nėra galutinis ir gali keistis kandidatams pradėjus teikti pareiškinius dokumentus.

Nerijus Šarauskas, „Kelmiškiams.lt“

One thought on “Socialdemokratų patriarchas – paskutinis sąraše

  • 2022-12-07 at 07:11
    Permalink

    Patriarchas galėjo ir nebekandidatuoti.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *